اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
کد خبر: ۱۱۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۵ - ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - 04 December 2018
جلالی
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس از دستور آقای لاریجانی به این مرکز برای تدوین طرح اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان در پی بیانات امروز مقام معظم رهبری خبر داد.

دستور اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان

به گزارش عصرپرس از خانه ملت، کاظم جلالی با بیان اینکه در پی فرمایش امروز مقام معظم رهبری در درس خارج فقه در مورد قانون منع بکارگیری بازنشستگان آقای لاریجانی ملاحظات معظم له برای اصلاح قانون را به بنده به عنوان رئیس مرکز پژوهش های مجلس اعلام کردند، گفت: بر این اساس مقرر شد با همکاری جمعی از نمایندگان، کارشناسان، پژوهشگران و معاون قوانین مجلس طرحی را برای اصلاح قانون مطابق با نظر مقام معظم رهبری تدوین و آماده کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از معظم له برای اظهار محبت به اصل قانون تشکر و سپاسگزاری می کنیم، افزود: ایشان قانون را امری لازم و ضروری برای اینکه جوانان و نیروهای تازه نفس جدید وارد عرصه مدیریتی کشور شوند دانستند ضمن اینکه فرمودند که این قانون باید به طور کامل اجرا شود و نباید معطل بماند و تاکنون نیز به خوبی اجرا شده است.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بنابراین ما بررسی نکات و ملاحظاتی را که مقام معظم رهبری داشتند هر چه سریع تر در دستور کار گروه کارشناسی قرار می دهیم و ان شاء الله آن را به مجلس و کمیسیون تخصصی ارائه خواهیم کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر: