اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
کد خبر: ۱۰۸۳۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ - ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - 29 October 2018
رییس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین خبر داد:
رییس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین حسینی گفت: از ابتدای مراسم راهپیمایی اربعین حسینی تا کنون، ۱۱۸ نفر از زائران ایرانی که در عراق مصدوم شده بودند، از طریق پایانه های مرزی مهران و شلمچه و توسط اورژانس ۱۱۵ کشور به مراکز درمانی مناطق مرزی منتقل شدند.

انتقال ۱۱۸ زائر مصدوم از عراق به مراکز درمانی در مناطق مرزی

به گزارش عصرپرس به نقل از وبدا، پیرحسین کولیوند با اعلام این مطلب، اظهار داشت: از ۱۱۸ زائر ایرانی که در عراق مصدوم شده بودند، ۱۰۹ نفر از طریق مرز مهران و ۹ نفر از طریق مرز شلمچه به کشور وارد شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با اشاره به استقرار نیروهای اورژانس ۱۱۵ در مناطق مرزی شرقی، شمالی، غربی و جنوبی کشور برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی، یادآور شد: از ۲۱ مهرماه تا پایان روز گذشته، خدمات فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی به ۵۲ هزار و ۳۰۸ نفر از زائران اربعین حسینی در ۶ نقطه مرزی شرقی، شمالی، غربی و جنوبی کشور ارائه شده است.

سرپرست سازمان اورژانس کشور اضافه کرد: همچنین در بازه زمانی مذکور به ۱۲۲ نفر در مرز دوغارون، ۶۳۸۴ نفر در مرز میرجاوه، ۶۹۷ نفر در مرز آستارا، ۱۵۱۴۰ نفر در مرز مهران، ۸۱۳۰ نفر در مرز چذابه و ۲۱۸۳۵ نفر در مرز شلمچه، خدمات فوریت های پزشکی ارائه شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: