اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
کد خبر: ۱۰۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۶ - ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - 09 October 2018
خدادادی مطرح کرد:
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ۱۱میلیون نفر از دهک های پایین جامعه کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند.

بررسی بسته های حمایتی دولت درمجلس

به گزارش عصرپرس، درنشست غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی، وزیر جهاد کشاورزی , رییس سازمان برنامه و بودجه و سازمان تعزیرات حکومتی حضور یافته اند تا توضیحاتی درباره کنترل بازار ارائه دهند.

اعضای کابینه دولت دوازدهم در این نشست توضیحاتی درباره بسته های حمایتی دولت ارائه داده و درباره اقدامات دولت برای اقشار آسیب پذیر جامعه و تصمیمات برای کنترل بازار مباحثی را عنوان می کنند.

کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی به ۱۱ میلیون نفر پرداخت می‌شود

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ۱۱میلیون نفر از دهک های پایین جامعه کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند.

سلمان خدادادی در حاشیه صحن غیرعلنی امروز (سه شنبه 17 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این نشست محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه ، بودجه و محاسبات توضیحاتی درخصوص بازار ارز و مسائل کلان اقتصادی به نمایندگان ارائه کرده است، گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی از بسته حمایتی دولت برای حمایت از اقشار کم درآمد جامعه مطرح کرد.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی با استناد به توضیحات نوبخت افزود: به زودی مبلغ یکصدهزار تومان در قالب کارت اعتباری به 11 میلیون نفر از دهک های پایین جامعه داده خواهد شد تا بتوانند از فروشگاه های زنجیره ای کشور خرید کنند.

وی ادامه داد: این 11 میلیون نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی، هلال احمر، ستاد اجرایی امام خمینی (ره) و برخی نهادهای حمایتی شده که مجموعاً شامل 6 نهاد می شوند.

خدادادی مطرح کرد: طبق اعلام رئیس سازمان برنامه و بودجه حدود 230 هزار میلیارد سبد کالا برای اقشار کم درآمد جامعه تعلق گرفته است در این نوبت که به زودی نیز انجام می شود، مبلغی حدود 11 هزار میلیارد تومان به این افراد پرداخت خواهد شد.

برچسب ها
مجلس ، نشست غیرعلنی
نام:
ایمیل:
* نظر: