اخبار مهم ایران و جهان را با عصر پرس مرور نمائید      
به روز شده در: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
کد خبر: ۱۰۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - 08 October 2018
سردار رحیمی
فرمانده نیروی انتظامی تهران گفت: نیروی انتظامی همواره تمام اهداف دشمنان را نقش برآب و امنیت را برقرار کرده است.

پلیس برقرارکننده امنيت در کشور

به گزارش عصرپرس، سردار حسین رحیمی امروز در مراسم صبحگاه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تبریک به مناسبت هفته ناجا افزود: پلیس همواره سعی می‌کند به مردم نزدیک‌تر شود و همواره در کنار مردم باشد؛ امروز پلیس برقراری نظم و آرامش را از نقطه صفر مرزی تا شهر‌ها و روستا‌ها برعهده دارد.

وی با بیان این که ناجا به عنوان مسئول ایمنی و امنیت مردم در تمام مدت شبانه روز و در تمام نقاط کشور برای برقراری امنیت و آرامش در تلاش است، گفت‌: با اقدامات نیروی انتظامی هزاران نفر از مجرمان و مخلان نظم و امنیت دستگیر شده و تمام تلاشمان را برای برقراری امنیت به کار می‌بندیم.

رحیمی در ادامه‌ با بیان این که افتخار می‌کنیم که امروز توانسته‌ایم یکی از بی‌نظیرترین امنیت‌ها را برای مردم برقرار کنیم، خاطر نشان کرد: این امنیت با مشارکت شهروندان در تمامی حوزه‌ها برقرار شده است.

رییس پلیس پایتخت با بیان این که روزانه ۱۳ هزار تماس عملیاتی با مرکز فوریت‌های پلیسی "۱۱۰" برقرار می‌شود، بیان‌ کرد: با تلاش‌های ماموران پلیس بالغ بر ۷۰ درصد جرایم در تهران کشف می‌شود.

رحیمی همچنین  برخورد با خرده فروشان مواد مخدر را جزو اولویت‌های پلیس برشمرد و خاطر نشان کرد: در ‌عین ‌حال برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان نیز در دستور کار پلیس است. به طوری که در شش ماهه امسال بیش از ۹ تن مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شده است.

وی با اشاره به اقدامات پلیس در حوزه اقتصادی نیز، گفت‌: ۱۷ پرونده ا قتصادی مربوط به دانه درشت‌ها و آنها که زالو صفتانه به جان اقتصاد افتاده‌اند در پلیس آگاهی تشکیل شده است و در حال بررسی و یا به اتمام رسیده است.

رییس پلیس پایتخت  در پایان صحبت‌های خود به وضعیت ترافیکی تهران نیز اشاره کرد و یادآور شد: امسال علی‌رغم این که شاهد افزایش ۳۰ درصدی حجم ترافیک در نیمه سال بودیم، اما خوشبختانه گره ترافیکی خاصی خیابان‌ها  و معابر مشاهده نکردیم و وضعیت نسبت به نیمه دوم سال تغییری نداشته است.


نام:
ایمیل:
* نظر: